defro_cehs

Defro ražotne

 

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību DEFRO tika izveidota 2000.gadā, lai gan tās pirmsākumi datējami ar 70. gadiem pagājušajā gadsimtā. Sākumā uzņēmums nodarbojās ar pakalpojumu sniegšanu, metināšanas ietvaros. Ar laiku uzņēmums uzsāka individuālo maisītāju un centrālās apkures katlu ražošanu.

  1. gadā jaunā paaudze, mantojot uzņēmumu no tēva, radīja savu redzējumu par uzņēmumu un atbilstoši mainīgajām prasībām, mainīja arī tirgus attīstības stratēģiju. No šī brīža ģimenes biznesu, dibinātāja dēls, sāka strauji attīstīt – tajā pašā gadā sāka aktīvu darbību, izstrādājot un īstenojot jaunus produktus. Līdz tam, galvenie produkti uzņēmumā ir: maisītāji, ķerras un betona maisītāji.

Pēc 2004. gada beigām, tika ieviesti tirgū jauni produkti – cieto kurināmo centrālapkures katli. Jauno produktu rezultātā sākās dinamiska uzņēmuma attīstība.

Šobrīd DEFRO ir moderns, datorizēts ražošanas uzņēmums ar platību 15000M2. 2015. gada sākumā, tika nodota ekspluatācijā ražošanas zāle ar platību virs 3000 m2, un plānota tālāka paplašināšanās. Pastāvīgi paplašināts un modernizēts darba galdu parks sastāv no vairākiem blokiem, iekārtas ir no vadošajiem tehnoloģiju uzņēmumiem, tostarp TRUMPH, BYSTRONIC, SALVAGNINI, SAFAN DARLEY:

Uzņēmuma ražošanas galvenie bloki sastāv no:

  • Līnija automātiskai lokšņu metāla griešanai ar lāzeru, gāzes degļu, un plazmas griešanas metodēm, kas aprīkota ar automātisku iekraušanas un izkraušanas funkciju.
    • Adaptīvo trešās paaudzes robotizeto metināšanas iekārtu centrs.
    • Līnija pulverkrāsošanas un lakošanas kamerām.
    • Virpošanas, frēzēšanas un urbšanas CNC darbagaldu centrs.
    • Moderns CNC metāla locīšanas, presēšanas un liekšanas centrs .

Uzņēmumam ir labi attīstīts tirdzniecības tīkls Polijas teritorijā. Katru gadu tirgū nonāk 35 000-40 000 katlu un apmēram 10 000 betona maisītāju. Turklāt, apm. 12% no produkcijas iet uz tirgiem Eiropā un Āzijā. Starp valstīm, kuras pašlaik saņem lielāko daļu no produktiem, ir Vācija, Ukraina un Čehija. Citi tirgi ietver Slovākiju, Latviju, Lietuvu, Ungāriju, Rumāniju, Bulgāriju, Rumāniju, Nīderlandi, Franciju, Īriju, Baltkrievija, Krievija, Kazahstāna, Azerbaidžāna, Moldovu un Kosovu.

 

logo2
logo3