Kāpēc „Defro" katls ir Jūsu labākā izvēle ?

„Defro" ir vadošais katlu ražotājs Polijā un viens no līderiem savā jomā ES.
„Defro" katli ražoti mūsdienīgā ražotnē, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas, un to kvalitāte atbilst augstākajiem kritērijiem, par ko liecina sertifikāts ISO 9001:2009.
Ražoto katlu sortiments dod iespēju atrast optimālāko modeli gan mazai mājiņai, gan komerciāliem objektiem.
„Defro" katlus var attālināti pārvadīt, iededzināt vai apstādināt, izmantojot interneta moduli, kas iebūvēts katla kontrolleros „TECH". Visos granulu katlos interneta modulis ir bāzes komplektācija.
Degšanas process ir pilnīgi automatizēts un tiek regulēts ar PID algoritmu, tāpēc „Defro" katlos var maksimāli efektīvi sadedzināt jebkādu cietā kurināmo.
„Defro" ražo tērauda katlus no sertificēta katla tērauda markas P265GH, kurus piegādā AO „Arcelor Mittal Poland" no Krakovas un „U.S. Steel Košice". „Defro" pārsvarā izmanto tērauda loksnes katla korpusam un siltummainītāju daļai ar biezumu no 6 līdz 10 mm.
„Defro" katlu cenas Jūs patīkami pārsteigs.
„Defro" oficiālais izplātītājs Latvijā SIA „Power Therm" nodrošina „Defro" katlu piegādi, montāžu, garantijas un pēc garantijas remontus, profilaktiskās apkopes, rezerves daļas, kā arī palīdz ar kurināmo piegādātāja izvēli.
Defro katla darbības parametru pārlūkošana un koriģēšana ir saprotamāka par Smart Phone menu pārlūkošanu. Pateicoties TECH kontrollera intuitīvai funkcijas izvēlnei, un skārienjūtīgam displejam ar animācijas simboliem.

Defro Piekšrocības

Defro piedāvā modernākās tehnoloģijas centrālās apkures katlu sistēmās, nodrošinot augstu kvalitāti, ergonomisku un estētisku iekārtas dizainu, apvienojumā ar augstu lietderības koeficientu.

 

Defro piedāvā plašu produktu klāstu, sākot no tērauda malkas katla ar manuālu kurināmā iekraušanu un jaudu sākot no 8kW, līdz pat pilnībā automatizētam industriāla izmēra centrālās apkures katlam ar jaudu 800kW

 

 

NOVECOJUSI APKURES SISTĒMA:  MODERNA CIETĀ KURINĀMĀ APKURES SISTĒMA: 
– Zema efektivitāte – apm. 65% – Efektivitāte 85-90+%
– Liels izdedžu daudzums – Zemāks kurināmā patēriņš
– Lielāks kurināmā patēriņš – Zems izdedžu daudzums
– Lielāks piesārņojuma daudzums – Mazāk kaitīgu izmešu un zemāks piesārņoms
– Lielāki siltuma zudumi – Elektroniska vadība (palielināta energo efektivitāte, vienkārša lietošana)
– Darbietilpīga apkalpošana, tīrīšana un zems erganomiskums  – Izskatīgs dizains