SIA “Power Therm”, Defro katlu oficiālais izplatītājs Latvijā, nodrošina Defro katlu lietotājam pilnu servisa pakalpojumu spektru visā Latvijas teritorijā.

Defro katlu serviss Latvijā

Garantijas uzturēšana
Visiem Defro katlu lietotājiem, kuri ir iegādājušies Defro katlu Latvijā, un viņiem ir veikta oficiālā katla palaišana, ir izsniegts pareizi aizpildīts garantijas talons, nodrošināta garantijas uzturēšana, bezmaksas katla remonts 24 mēnešu laikā no katla palaišanas, saskaņā ar garantijas nosacījumiem.

Defro katla palaišanu var veikt tikai SIA “Power Therm” pilnvarotās personas, kuras ir izgājušas apmācību Defro rūpnīcā, pārbaudīt vai speciālists ir pilnvarots Jūs varat pazvanot uz mūsu biroju +371 28 651 353.

Garantijas remontus veic apmācītie speciālisti no mūsu sadarbības partneriem Latvijas reģionos.

Vidzemē – Kristaps, tālr.: +371 29 726 009
Kurzemē – Toms, tālr.: +371 29 933 053
Zemgalē – Vitālijs, tālr.: +371 20 572 292
Latgalē – Vladimirs, tālr.: +371 29 711 706

Servisa speciālista izsaukuma aktu skatīties šeit

Defro katlu serviss Latvijā

Pēc garantijas uzturēšana
Gadījumā, ja ir nepieciešams veikt Defro katla remontu, apkopi vai katla darbības regulēšanu un garantijas laiks ir beidzies, mūsu speciālisti veic šos pakalpojumus visā Latvijas teritorijā saskaņā ar attiecīgo darbu reglamentu un cenrādī uzradītajām izmaksām.

Cenrādi Defro katla remonta darbiem var apskatīt šeitDefro katlu serviss Latvijā

Servisa līgums par individuālo Defro katla tehnisko uzturēšanu
Tā ir vienošanās starp Defro apkures iekārtas lietotāju un Defro servisa dienestu. Līgums garantē nekavējošu tehnisko atbalstu visā iekārtas kalpošanas laikā. Pateicoties tam iekārta darbosies bez traucējumiem vairākus gadus un samazināsies Jūsu izdevumi uz iekārtas iespējami nepieciešamajiem remontiem nākotnē.
Jums ir iespēja izvēlēties vienu no līguma veidiem: “Zelts Plus”, “Sudrabs”, “Bronza”.
Noslēgt līgumu ir vienkārši. Jums ir jāparaksta vienošanās par līgumu, jāpārskaita Jūsu izvēlētā līguma summa uz Defro servisa dienesta kontu bankā, un no šī brīža Jūs esat mūsu servisa aprūpēts klients.

Servisa līguma paraugu un pakalpojumu izmaksas skatīties šeit